Początki powstania Firmy sięgają 1999r. Na potrzeby Programu Królów autorstwa Grzegorza i Radosława Króla, wprowadzono urządzenie leczniczo-rehabilitacyjne Rolletic (zastępujące ręce masażysty) które wkomponowało się jako jeden z 4 elementów Programu.

Próba zastosowania Programu wraz z masażem Rolletic odbyła się na 10-ciu kobietach które w 100% realizując Program osiągnęły sukces a urządzenie stało się hitem. Powstał 1 Gabinet w Poznaniu wyposażony w 3 urządzenia Rolletic a w ciągu następnych kilkunastu miesięcy powstało ich ok. 350 na terenie całej Polski.  Nie każdy jednak Gabinet Rolletic realizował założenia twórców Firmy dlatego aby wyróżnić miejsca w całości realizujące Program, stworzono sieć gabinetów pod nazwą Studio Zdrowia.


Rozpoczęła się współpraca z firmami, które uzupełniają Program Królów poprzez produkcję naturalnych kosmetyków i suplementów. Do dnia dzisiejszego Rolletic Polska współpracuje m.in z izraelską firmą stworzoną przez dr Nonę Kuchinę oraz szwajcarską firmą Juice Plus Company.